نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مرگ 6 گردشگر فرانسوي در درياي کاراييب

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/08/10
شش گردشگر فرانسوي که در سواحل درياي کاراييب و در جزيره باهاماس مشغول تفريح بودند، براثر طوفان سندي جان خود را از دست دادند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ديلي ميل، گزارش‌ها حاکي از آن است که تاکنون 21 نفر در مناطق طوفان زده جان خود را از دست دادند که 6 نفر آن‌ها را گردشگراني فرانسوي تشکيل مي‌دهد. کارشناسان هشدار دادند فصل جديد طوفان به دليل درهم آميختگي با توده هواي قطبي در هفته آينده تبديل به طوفاني کامل خواهد شد که فاجعه‌اي عظيم‌تر را به وجود خواهد آورد. خبرها حاکي است 2 گردشگر مرد و 4 گردشگر زن، قربانيان فرانسوي اين طوفان بودند، که طبق اعلام سفارت فرانسه در امريکا، اقدامات لازم براي مطلع ساختن خانوداه‌هاي آن‌ها انجام شده است. به گزارش ميراث آريا، اين طوفان که به تعبير رييس جمهور امريکا «فاجعه بزرگ» ناميده شده است، گردشگري امريکا را کاملا فلج کرده است. گفتني است، کارشناسان گردشگري امريکا با اشاره به اينکه شهر نيويورک يکي از مهمترين مقصدهاي توريستي اين کشور است، طوفان سندي را ويران کننده صنعت گردشگري امريکا معرفي کردند.