نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مجسمه مصري رکورد کريستي را شکست

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/10
يک مجسمه باستاني مصري به ارتفاع بيش از 60 سانتي‌متر، رکوردي جديد را در حراج آثار باستاني کريستي به ثبت رساند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از لس آنجلس تايمز، اين مجسمه نشسته که الهه «آيسيس» نام دارد و يکي از مهم‌ترين آثار هنري مصريان باستان به شمار مي‌آيد، نزديک به 6 ميليون دلار به فروش رسيد. اين مجسمه تاريخي را تاجري لندني خريد تا يکي ديگر از آثار باستاني کلکسيون خصوصي وي باشد. کارشناسان حراجي کريستي اعلام کردند اين مجسمه تاريخي از تخته‌سنگي سياه و سخت که سنگ خاکستري نام دارد، ساخته شده است. گفتني است رکورد پيشين مربوط به آثار تاريخي مصر در حراجي کريستي مربوط به مجسمه مقبره‌اي از جنس سنگ آهک بود که به شاهزاده « کا نفر» و خانواده‌اش تعلق داشت و در سال 2005 به قيمت 2ميليون و 800 هزار دلار فروخته شد. به گزارش ميراث آريا، در اسطوره‌هاي مصر باستان، الهه آيسيس، خداي محافظت از مردگان و خداي کودکان بود و در اواخر سلسله تناوبي فراعنه در سال‌هاي 664 تا 525 پيش از ميلاد به عنوان الهه شفابخش شناخته مي‌شد.