نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مرده‌شورخانه‌اي در استراليا متل مي‌شود

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/08/10
به گزارش هنرنیوز و به نقل از يورو نيوز، يک تاجر استراليايي در نظر دارد مرده‌شورخانه يک بيمارستان رواني در شهر تاسماني را که يک دهه بدون استفاده بود، به يک مجتمع رفاهي و متل تبديل کند. «هادوين پيرس» تاجر استراليايي با اشاره به اين که مرده‌شورخانه اين بيمارستان متعلق به دهه ۵۰ ميلادي است که براي بيماران رواني و ديگر اقشار جامعه مورد استفاده قرار مي‌گرفت، افزود: نزديک به ۷ جريب از اين بيمارستان طي چند سال گذشته خريداري شده که شامل ۶ ساختمان است. وي با اشاره به اين که مالک قبلي اين بيمارستان درصدد تبديل آن به يک بستني‌فروشي و مرکز سرگرمي بچه‌ها بود، افزود: تمام تخت‌هاي استيل اين بيمارستان که براي شستن اجساد مورد استفاده قرار مي‌گرفت، موجود است و گردشگران مي‌توانند از آن‌ها به جاي تختخواب استفاده کنند. کارشناسان معتقدند هرچند اين مرده‌شورخانه در بيرون شهر قرار دارد، ويژگي منحصر به فرد آن منجر به جذب گردشگران خواهد شد. پيش‌بيني مي‌شود اين متل در اوايل سال ۲۰۱۳ افتتاح شود و به صورت اينترنتي ثبت نام کند.