نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جام طلاي باستاني ايتاليا رخ نشان داد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/08/08
باستان‌شناسان ايتاليايي موفق به کشف جامي طلايي شدند که به گفته‌اي متعلق به 1800 سال پيش از ميلاد مسيح است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از پاپيولار آرکئولوژي، اين جام طلايي که در حومه شهر «مونته چيو اميليا» در شمال ايتاليا کشف شد، شبيه 3 جام طلايي ديگري است که در بريتانيا و ديگر نقاط اروپا کشف و موجب تحير باستان‌شناسان شده بود. کاوش‌هاي باستان‌شناسان در حفره‌اي قبرمانند در حاشيه يک رودخانه موجب کشف اين اثر شد؛ کاوشي که شواهدي از خانه‌هاي متعلق به اواخر عصر نوسنگي و عصر برنز را که شامل کوزه‌هاي خاکستر بود، در اختيار محققان قرار داد. باستان‌شناسان اعلام کردند اين جام به احتمال زياد در دوران باستان صدمه ديده يا پاره شده و از جايي ديگر به اين منطقه گورستاني منتقل شده است زيرا در اطراف آن هيچ‌‎گونه گور و مقبره‌اي ديده نشد. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان اميدوارند آزمايش‌‎ها و بررسي‌هاي بيشتر روي اين جام اطلاعات کاملي از محل ساخت، هدف ساخت و سازندگان اين شيء گران‌بها در اختيار آن‌ها قرار دهد.