نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تله‌کابين ريودو ژانيرو 100 ساله شد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/08
مقامات شهر ريودو ژانيرو برزيل تله‌کابين کله‌قندي اين شهر را در صدمين سال راه‌اندازي آن توسعه مي‌دهند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از خبرگزاري فرانسه، اين تله‌کابين که در27 اکتبر 1912 راه‌اندازي شد، ابتدا کابين‌هايي چوبي داشت که ظرفيت جابه‌جايي 22 مسافر را داشتند. اين تله‌کابين که يکي از برترين نمادهاي شهر ريودو ژانيرو است پس از تله‌کابين «ماونت اوليا» در اسپانيا که در سال 1907 راه‌اندازي شد و تله‌کابين «ولرورن» سوييس که در سال 1908 راه‌اندازي شد، سومين تله‌کابين قديمي جهان به شمار مي‌‌آيد. مسير حرکت اين تله‌کابين ابتدا نزديک به يک و نيم کيلومتر بود که افزايش يافت؛ علاوه بر آن، ظرفيت هريک از کابين‌ها نيز از 22 نفر به 75 نفر در سال 1972 رسيد اما در سال 2007 به دليل بالا رفتن وزن کابين‌ها، به 10 نفر کاهش پيدا کرد. پيش‌بيني مي‌شود تا پايان سال 2012 ميلادي يک و نيم ميليون گردشگر که نيمي از آن‌ها را گردشگران خارجي تشکيل مي‌دهند از اين تله‌کابين استفاده کنند که کمتر از مقدار بازديدکنندگان مجسمه عظيم حضرت مسيح(ع) در ارتفاع 710 متري کوه کورکوادو است. به گزارش ميراث آريا، مقامات شهر ريودو ژانيرو درصددند براي جابه‌جايي سريع‌تر گردشگران، 2 ايستگاه اين تله‌کابين را در آستانه بازي‌هاي جام جهاني 2014 و المپيک 2016 مدرن کنند.