نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پرده‌ی کعبه نو شد

تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1391/08/08
به گزارش هنرنیوز، در حالی که زائران خانه‌ی خدا در صحرای عرفات حضور دارند و مکه‌ی مکرمه خلوت شده است، مطابق سنتی دیرینه پرده‌ی خانه خدا نو شد و مسجدالحرام خود را آماده‌ی استقبال از زائرانش از فردا - عید قربان - کرد. این پرده‌ی جدید که با صرف هزینه‌ای حدود ۲۰میلیون ریال سعودی تهیه شده از جنس حریر طبیعی خالص و به رنگ مشکی، منقش به آیات قرآن کریم است که با خط زیبا، با نخ‌های طلا و نقره بافته و ده‌ها کیلو طلا و نقره در بافت آن استفاده شده است. ارتفاع این پرده ۱۴متر و نوار دور آن به عرض ۹۵ سانتی‌متر است که از ۱۶ قطعه به‌شکل مربع تشکیل شده است. نوار اطراف این پرده منقش به آیات قرآن کریم است که در فواصل معین عبارات «یا حی و یا قیوم» ،«یا رحمن و یا رحیم» و «الحمدالله رب‌العامین» با رنگ طلایی دوخته شده‌اند. پوشش در کعبه نیز از حریری به ارتفاع ۵/ ۶ متر و عرض ۵ / ۳ متر منقش به آیات الهی و تزیینات اسلامی با طلا و نقره است. پرده‌ی خانه خدا از پنج قطعه تشکیل شده است که هر قسمت یک طرف کعبه را می‌پوشاند و قطعه‌ی پنجم هم در کعبه را دربرمی‌گیرد. هنگام نصب، وزن این پرده به حدود دو تُن می‌رسد.