نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هجوم مواد اولیه نامرغوب به تولید فرش دستباف

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/08/07
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ بالا رفتن قیمت ارز و ایجاد شایعات و حاکم شدن فضای بی اعتمادی نسبت به مواد اولیه سبب شده هر روز شاهد هجوم مواد اولیه نامرغوب به بازار فرش دستباف باشیم. «سعید محمدزاد اکبری» مدیر هفتمین جشنواره سراسری فرش و دستبافته‌های روستایی و عشایری ایران گفت:یکی از راهکارهایی که می‌تواند از این آشفته بازارفرش جلوگیری کند. خرید عمده مصالح (مواد اولیه برای بافت فرش) توسط دولت و توزیع آن از طریق سندیکای صنفی است . وی گفت: همچنین مساعدت دولت در کمک به کارخانجات داخلی مواد اولیه و کنترل کیفیت محصولات این کارخانه‌ها و همچنین رعایت استاندارها نیز نقش مهمی در این امر دارند. اکبری در خصوص اینکه سهم ما در بازهای جهانی فرش تنها چند درصد است ادامه داد: سهم ایران به طور محسوس در حال پایین آمدن ست و این اخطار را باید داد که در کوتاه مدت ممکن است بنا به علل افزایش کار مزد نیروی انسانی در ایران و ثابت ماندن آن در کشورهای رقیب و افت شدید ارزش پول ممکن است شاهد سیر نزولی با شیب تندتر باشیم. مدیر هفتمین جشنواره سراسری فرش و دستبافته های روستایی و عشایری ایران تاکید کرد:باید به صورت جدی و ویژه با تشکیل کار گروههای تخصصی این امر بررسی و راهکارهای مناسب تعیین شود در این جشنواره حدود 40 غرفه که 20 غرفه عشایری و 20 غرفه فرش های نفیس از استان های چهارمحال مختیاری ، فارس ، تبریز ، قم ، اصفهان و دیگر استان هاست عرضه می گردد و از برنامه های جانبی این جشنواره سیاه چادر عشایری ، نان پزی عشایر ، نمایش بافت زنده فرش و موسیقی سنتی می باشد. هفتمین جشنواره سراسری فرش و دستبافته های عشایری ایران از تاریخ 3 آبان در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران آغاز و تا 12 آبان در حال برگزاری است که علاقمندان جهت بازدید از این جشنواره می توانند همه روزه از ساعت 10 تا 20 مراجعه کنند.