نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایش آبگینه هایی از سرزمین اسلامی

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/08/07
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی –کتاب "بررسی مجموعه آبگینه الصباح در موزه ملی کویت" به قلم دکتر استفانو کاربوتی مسئول بخش هنر اسلامی در موزه متروپولیتن، با بررسی انتقال هنر رمی ، ساسانی به فرهنگ و تمدن سال های نخست دوران اسلامی شروع می شود و در ادامه با بررسی هنر آبگینه نزد مغولا ن هند و در دوران صفویه و در نهایت با بررسی دوران قاجار پایان می پذیردکه برای هر دوره از دوران هنر اسلامی مقدمه ای جامع دارد. این کتاب در مجموعه کتاب های انگلیسی کتابخانه ملک با شماره 748.2917671 C264G 2001در دسترس است. کتاب " آبگینه های اسلامی در موزه کورنینگ" تألیف دکتر دیوید وایت هاس : موزه کورنینگ یکی از بزرگ ترین مجموعه های آبگینه درایالت متحد آمریکا ست که در شهر نیویورک قرار دارد. این کتاب در حقیقت نخستین جلد از معرفی مجموعه آبگینه های اسلامی موجود در این موزه است. در سه فصل به بررسی بخشی از موجودی این مجموعه می پردازد. این کتاب در بخش کتاب های انگلیسی کتابخانه ملک با شماره 748.0917 w584i 2010دردسترس دوستداران هنرهای اسلامی قرار دارد. کتاب "نیشابور، آبگینه در دوران نخست اسلامی" نوشته جین کورگیر ، از انتشارات موزه متروپولیتن ، به بررسی مجموعه موجود از آبگینه ایرانی در آن موزه می پردازد. این اثر با مقدمه ای جامع ( در سی و هفت صفحه ) به بررسی آبگینه نیشابور پرداخته و همزمان این موضوع را در دیگر حوزه های تمدن ایرانی در نخستین سال های اسلامی نیز مورد مطالعه قرار داده است. این کتاب در مجموعه کتاب های انگلیسی کتابخانه ملک با شماره 748.2955825 K93N 1995 در دسترس علاقمندان قرار دارد.