نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف مجسمه 6500ساله در اسپانيا

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/08/07
باستان‌شناسان در حومه شهر بارسلونا موفق به کشف مجسمه‌اي 6500ساله شدند که به گفته‌اي قديمي‌ترين مجسمه انسان‌نماي اين کشور به شمار مي‌آيد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از سي بي اس نيوز، کاوش‌هاي باستان‌شناسان در غار سان سادورني در نزديکي شهر بارسلونا به کشف مجسمه‌اي 3 اينچي از جنس سفال انجاميد که با قدمتي 6500ساله، قديمي‌ترين مجسمه اسپانيا شناخته شد. اکثر مجسمه‌هايي که با اين ويژگي در مناطق مختلف اروپا کشف شده‌اند، به شکل زن هستند اما مجسمه کنوني به شکل مرد است و کارشناسان معتقدند وجود حفره‌اي در بدنه مجسمه نشان مي‌دهد که از آن به عنوان گردنبند يا يک شيء زينتي در خانه‌ استفاده مي‌کرده‌اند. نوع حکاکي صورت گرفته بر اين مجسمه نشان‌دهنده آن است که از اين شيء براي مراسم مذهبي استفاده مي‌شده و در اين امور از اهميت بسيار زيادي برخوردار بوده است. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان درصدد به دست آوردن اطلاعات بيشتري درباره اين مجسمه، نحوه ساخت آن و موارد استفاده از آن در زمان‌هاي پيشين هستند.