نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

امارات مقام اول خلیج فارس را در زیرساخت حمل ونقل دارد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/08/06
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـکشور امارات و بیش ازهمه دبی، موفق شدند از نظر شاخص‌های کیفیت و دسترس پذیری امکانات وزیرساخت‌های حمل و نقل د رسطح منطقه خلیج فارس رتبه نخست را از آن خود کند. طبق گزارش سالانه منتشر شده از سوی همایش جهانی اقتصاد (WEF) کشور امارات موفق به کسب رتبه 17 درمیان اقتصادهایی شده است که 100 درصد از شبکه جاده‌ای آن ها آسفالت و ایمن‌سازی شده است. امارات همچنین رتبه چهارم از نظر کیفیت زیرساخت‎های خدمات حمل و نقل هوایی و رتبه ششم را در کیفیت زیرساخت‎های حمل ونقل دریایی و رتبه هفتم را از نظر ارتباطات میان پایانه‌های دریایی بدست آورده است. این کشور از نظر زیرساخت‌های ارتباطات نیز رتبه 18 جهانی و از نظر تجارت بین‎المللی رتبه 12 و در بیشتر موارد یاد شده رتبه نخست منطقه خلیج فارس را از آن خود کرده است.