نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف مقبره حاکم مايا در گواتمالا

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/08/06
مقبره‌اي مملو از زيورآلات و آثار زينتي متعلق به يکي از نخستين فرمانروايان مايا در کشور گواتمالا کشف شد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از مترونيوز، باستان‌شناسان با اشاره به اينکه اين مقبره در نزديکي يکي از معابد باستاني اين کشور کشف شده آن را نخستين نشانه از سال‌هاي شکل‌گيري فرهنگ و تمدن ماياها در اين کشور عنوان کردند. براساس آزمايشات کربني، اين مقبره متعلق به سال‌هاي 700 تا 400 پيش از ميلاد بوده که نشان مي‌داد صدها سال پيشتر از به قدرت رسيدن تمدن مايا ايجاد شده است. به گفته باستان‌شناسان اين مقبره قديمي‌ترين مقبره در شهري به نام «تاک آليک آب آج» در جنوب گواتمالا است که قدمتي 2200 ساله دارد. سرپرست تيم اکتشاف گفت: گردنبدني که روي آن طرح کرکسي با بدن انسان حکاکي شده بود در اين مقبره کشف شد که ثابت مي‌کرد جسد داخل مقبره يک فرمانروا بوده است. از سويي ديگر کارشناسان معتقدند وجود مقادير زيادي از آثار زينتي در اين مقبره نشان از قدرت توليد و تجارت ساکنان آن در هزاران سال پيش مي‌داده است. به گزارش ميراث آريا، به جز آثار و جواهرات موجود، هيچگونه استخواني در اين مقبره يافت نشد که باستان‌شناسان علت آنرا تجزيه شدن جسد عنوان کردند.