نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجد تک‌مناره‌ی تبریز ثبت ملی شد

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/08/06
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- تراب محمدی بیان کرد: مسجد المهدی با توجه به کتیبه‌ی موجود روی بنا، در زمان ناصرالدین‌شاه قاجار با نام مسجد «میرزا رستم» ساخته شد. وی با بیان این‌که این بنا با پلان مستطیل در دو طبقه ساخته شده است، یادآوری کرد: پس از انقلاب اسلامی با خواست هیأت امنای مسجد، نام آن از میرزا رستم به مسجد المهدی تغییر کرد. محمدی با اشاره به ویژگی‌های این مسجد، گنبد میانی مسجد المهدی بزرگ‌تر از بقیه‌ی گنبدها و دارای تزیینات زیبای آجرکاری است. وی تک‌مناره بودن مسجد را از دیگر خصوصیات بارز بنا دانست و گفت: شبستان اصلی این مسجد دارای دو محراب با تزیینات کاشی‌کاری و یک محراب گچ‌بری شده است و تک‌مناره‌ی آن در سمت راست مسجد قرار دارد. محمدی با اشاره به بخش‌های مختلف و مشخصات مسجد المهدی، ادامه داد: این مسجد شامل فضاهای ورودی، کفشکنی، شبستان، آبدارخانه و سرویس‌های بهداشتی زنان و مردان است. او با اشاره به آسیب های واردشده به این بنا، افزود: به‌جز ترک‌های مویی که به احتمال زیاد براثر چینش بنای قدیم و جدید در کنار هم به‌وجود آمده‌اند و نیز آسیب‌های بصری ناشی از سیستم برق‌کشی روکار، آسیبی جدی به مسجد المهدی وارد نشده است. با ثبت ملی اثر، تعمیرات و عملیات مرمتی مورد نیاز به‌زودی در آن آغاز می شود. مسجد المهدی تبریز، یکی از 15 اثر آذربایجان شرقی است که در پنجمین همایش ملی شورای سیاست‌گذاری ثبت میراث فرهنگی در استان البرز در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)