نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ويتنام در انتظار درآمدي 9 ميليارد دلاري از گردشگري

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/04
افزايش ورود گردشگران سلامت به ويتنام در سال‌هاي اخير و آثار مثبت آن در صنعت گردشگري اين کشور، اميد به کسب درآمدي 9 ميليارد دلاري را در صنعت گردشگري ويتنام به وجود آورد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ايتوربو نيوز، بر اساس طرح چشم‌انداز گردشگري ويتنام اين کشور در نظر دارد با توسعه گردشگري سلامت، برپايي رويدادها و همايش‌هاي مهم گردشگري و افزايش گردشگري مايس به درآمدي 7/8 ميليارد دلاري تا سال 2012 ــ که 2 برابر درآمد سال 2010 است ــ دست يابد. فعالان صنعت گردشگري ويتنام اعلام کردند برپايي رويدادهايي مانند جشن هزارمين سالروز تاسيس شهر هانوي، از پيش‌اقداماتي است که در رونق گردشگري اين کشور در سال 2013 تاثير بسزايي خواهد داشت. به گزارش ميراث آريا، دولت ويتنام همچنين در نظر دارد با توسعه فعاليت‌هاي مرتبط با جذب گردشگر، ايجاد فضاهاي تبليغاتي در کشورهاي همسايه و تغيير برند و شعارهاي گردشگري، زمينه را براي دستيابي به اين درآمد فراهم کند.