نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تابستان ۲۰۱۲ بدترین فصل گردشگری بریتانیا طی ۱۰ سال گذشته بود

به گزارش هنرنیوز، گفته می‌شود بیشتر سایت‎های گردشگری بریتانیا از جمله باغ وحش لندن، برج لندن و باغ‎های مشهور' کیو '، خبر از کاهش تعداد بازدید‎کنندگان خود دادند. "اتحادیه جاذبه‎های گردشگری برتر بریتانیا " Alva طی گزارشی اعلام کرد که بریتانیا در تابستان گذشته و زمان برگزاری المپیک‎ها بدترین تابستان را از نظرآمار بازدید‎کنندگان طی تمام ده سال گذشته پشت سر گذاشته است. طبق همین بررسی‎ها بیشتر سایت‎های گردشگری بریتانیا از جمله باغ وحش لندن، برج لندن و باغ‎های مشهور" کیو "، خبر از کاهش تعداد بازدید‎کنندگان خود به میزان ۶۰ درصد کمتر در سال ۲۰۱۲ داده‎اند. تنزل ارقام، بخوبی دیدگاه مخالف این اتحادیه را درمورد منافع برگزاری مسابقات المپیک برای توریسم توضیح می‎دهد و همچنین نشان می‎دهد که برگزاری این مسابقات تنها در درازمدت می‎تواند برای گردشگری مناسب و سودمند باشد این گزارش یادآور شده است که رطوبت بالای هوا در تابستان امسال و برگزاری مسابقات المپیک، عامل اصلی در کاهش تعداد بازدید کنندگان از کشور بوده است. همچنین تاکید شده‎است که تنزل ارقام، بخوبی دیدگاه مخالف این اتحادیه را درمورد منافع برگزاری مسابقات المپیک برای توریسم توضیح می‎دهد و همچنین نشان می‎دهد که برگزاری این مسابقات تنها در درازمدت می‎تواند برای گردشگری مناسب و سودمند باشد. با این حال طبق آمارهای رسمی، بریتانیا همچنان به عنوان بازیگر اصلی در بازارهای جهانی توریسم است . طبق همین بررسی‌ها بریتانیا در سال گذشته حدود ۳۱ میلیون گردشگر ازسراسرجهان جذب کرده است که این تعداد گردشگر بیش از ۱۸ میلیارد پوند در کشور خرج کرده‎اند. گردشگری با تامین ۱۱۵ میلیارد پوند درآمد، سهم بالایی در تولید ناخالص ملی بریتانیا دارد. همچنین برای ۲.۶ میلیون نفر ایجاد شغل می‎کند. درحال حاضر یک دوازدهم مشاغل در بریتانیا مستقیم یا غیر مستقیم توسط این صنعت حمایت می‎شوند.