نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

همکاری میراث فرهنگی و دانشگاه علم و صنعت برای احیای معماری ایرانی

تهران – معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از رایزنی با مسوولان دانشگاه علم و صنعت برای احیای معماری ایرانی – اسلامی خبر داد و گفت: متاسفانه پایه های فکری مدرسان معماری در دانشگاه ها بر پایه های معماری غربی است. ˈمسعود علویان صدرˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ و احیای معماری اسلامی – ایرانی در بافت های شهری و روستایی افزود: از آنجا که دانشگاه علم و صنعت، پایلوت آموزش های معماری ایرانی – اسلامی در وزارت علوم به شمار می رود، رایزنی با این دانشگاه آغاز شده است. وی بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در حوزه معماری و شهرسازی و بی توجهی به نشانه های معماری ایرانی و اسلامی را ناشی از سیستم آموزش عالی کشور دانست وافزود:پایه های فکری استادان دانشگاه هایی که در حوزه معماری تدریس دارند، بر معماری معاصر که برگرفته از فرهنگ غربی است، استوار شده است. معاون رییس سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد: هنوز نتوانسته ایم جایگاه مفاهیم معماری ایرانی - اسلامی را به عنوان یک چهارچوب فکری و بنیادی در معماری معاصر تعریف کنیم. معاون میراث فرهنگی کشور با تاکید بر اینکه برای اصلاح وضعیت موجود در حوزه معماری و شهرسازی ابتدا باید بنیان های فکری در دانشگاهها اصلاح شود، ادامه داد: ایراد اصلی این است که هنوز ارتباط عملی و منطقی بین استادان و دانشجویان با فضاها و اماکن و بافت های تاریخی برقرار نشده است. علویان صدر درباره دستاوردهای نشست مشترک با مسوولان دانشگاه علم و صنعت نیز گفت: در این جلسه مقرر شد تا روشی تدوین شود که بر اساس آن موضوعاتی چون حفاظت، مرمت و معماری در بستر فرهنگی و تاریخی به دانشجویان آموزش داده شود. معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توضیح داد: برای رسیدن به این نتیجه مقرر شد تا بخشی از کلاس های درسی دانشجویان این دانشگاه در مکان های تاریخی برگزار شود تا دانشجویان با الگوهای فرهنگی که در معماری اسلامی – ایرانی لحاظ شده است، آشنا شوند. **ایجاد موزه آموزشی در حوزه معماری و شهرسازی اسلامی معاون میراث فرهنگی کشور ایجاد موزه ˈ فرهنگ، تاریخ و تمدن شهرسازی معماری اسلامیˈ را از دیگر توافقات صورت گرفته با مسوولان دانشگاه علم و صنعت عنوان کرد و گفت: در این موزه که به صورت مشترک راه اندازی خواهد شد، مفاهیم معماری اسلامی و ایرانی از جمله طاق، قوس، گنبد، کالبد و... به صورت عملی به دانشجویان آموزش داده می شود. علویان صدر تاکید کرد که این موزه تنها کاربرد موزه ای نخواهد داشت بلکه یک کارگاه آموزشی و پژوهشی خواهد بود تا دانشجویان در این فضا با داشته های معماری اسلامی و ایرانی آشنا شوند. معاون میراث فرهنگی کشور گفت: بسیاری از استادان معماری در دانشگاه ها تربیت یافته معماری غربی در خارج از کشور هستند و با معماری اسلامی آشنایی چندانی ندارند و امیدواریم که با راه اندازی این موزه آموزشی بتوان بخشی از این مشکلات را برطرف کرد. وی تاکید کرد: نسل امروز با هیچ روش و اسلوبی که از هویت تاریخی این کشور الگو گرفته باشد، آشنایی ندارد و جامعه نتوانسته این مفاهیم را در قالب کالبد شهری و معماری ساختمان به آنان ارایه کند و به همین خاطر نیاز است که گام های عملی برای حل این مشکل برداشته شود.