نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ممنوعیت استفاده از هدفون در موزه‎های واتیکان

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/30
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ اتحادیه تورگردانان اروپا اعلام کرد استفاده از هدفون شخصی برای بازدید‌کنندگان در موزه‎های واتیکان از اول سال نو میلادی ممنوع می‎شود. طبق همین گزارش براساس مقررات تازه که از دوم ژانویه 2013 درموزه‎های واتیکان به اجرا در می‎آید گروه های گردشگری ازاین پس مجاز به استفاده از گوشی‌های خود نخواهند بود بلکه الزاما باید از گوشی‎هایی که توسط موزه واتیکان در اختیار آن‌ها قرار می گیرد، استفاده کنند. از دیگر سو بهای ورودیه برای موزه‎های واتیکان نیز از آغاز سال نو به میزان یک یورو افزایش می‌یابد. روشن نیست که آیا در قبال استفاده از هدفون‎های موزه نیز مبلغ افزوده دیگری از بازدید#کنندگان دریافت خواهد شد، یا خیر. در همین راستا همایش اتحادیه تورگردانان اروپا و موزه‎های واتیکان نیز که همیشه اواخر تابستان هرسال برگزار می‎شود‎، امسال لغو شده و هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای برگزاری این نشست اعلام نشده است. اتحادیه تورگردانان اروپا اعلام کرد که جریانات را به دقت زیر نظر دارد و امیدوار است به زودی اطلاعات دقیق‎تری درباره نحوه استفاده و توزیع گوشی در موزه‎های واتیکان ومقرر ات تازه منتشر شود.