نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف آثار تاريخي 2500 ساله در سيسيل ايتاليا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/12/08
آثاري از عصر برنز با قدمتي بيش از 2500 سال در ايتاليا كشف شدند. باستان‌شناسان ايتاليايي در جريان كاوش‌هاي خود در محوطه‌اي تاريخي در جزيره‌ي زيباي گردشگري «ليپاري» در منطقه سيسيل موفق به كشف آثار به‌جاي مانده از عصر برنز با قدمتي بيش از 2500 سال شدند. به گزارش خبرگزاري آنسا، تاكنون در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان، بقاياي چندين خانه و سلاح به همراه آنها صدها اثر تاريخي ديگر ازجمله ظروف سفالي و شيشه‌اي كشف شده‌اند، اين در حاليست كه سابقه‌ي حضور انسان‌ها در جزيره ي ليپاري به 7000 سال مي‌رسد. جزيره‌ي «ليپاري» در دنياي باستان يك بندر مهم براي بازرگانان يوناني و رومي بوده و در حال حاضر نيز سالانه ميزبان 20 هزار گردشگر از كشورهاي مختلف جهان است. عصر برنز در كنار عصر سنگ و عصر آهن يكي از سامانه سه‌دوره‌اي در زمان پيش از تاريخ جامعه بشري است كه طي آن انسان‌ها بيشتر به فلزکاري دست زدند و از شيوه‌هايي براي گداختن مس و قلع و فرايند آلياژسازي آن و قالب‌ريزي برنز بهره ‌بردند. پروژه‌ي كاوش در محوطه‌ي تاريخي محل كشف آثاري از عصر برنز براي كشف ديگر آثار تاريخي همچنان ادامه دارد. ايسنا