نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مراسمی برای تشکر از پایتخت 200 ساله

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/30
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی – دیر بازی است که تهران، بسیاری از مردم را از سراسر ایران میزبان بوده است. هیجدهمین کلانشهر پرجمعیت دنیا، اما در طول این مدت همواره به خاطر مدیریت نامناسب در طی دوران های مختلف مورد عتاب قرار گرفته است. اما این بار با ایده جالب عده‌ای از دوستداران میراث فرهنگی و شهری با عنوان موسسه مطالعات کلان شهر تهران، مراسم نکوداشت تهران برگزار می شود. این مراسم طی سه روز در موزه امام علی و کاخ گلستان برپا شده و تا روز دوشنبه ادامه دارد. امروز در موزه امام علی،دکتر صارمی، معمار در مورد خیابان ولیعصر صحبت کردند، طرحی برای آینده این خیابان ارایه دادند. به گفته صارمی، کارگروه های مختلفی برای مطالعه روی خیابان ولیعصر تشکیل شدند که نتیجه این مطالعات ارایه شده است. در این نکوداشت، فیلم «چهارسوق ادیان»، راجع به خیابان سی تیر، به کارگردانی محمدی به نمایش گذاشته شد. در این برنامه اسکندر مختاری، کارشناس با سابقه میراث فرهنگی و سهراب سروشیان، کارشناس در مورد تاریخ تهران سخنرانی کردند. نمایشگاه نقاشان ایران و عکس هم در کاخ گلستان برگزار شد.