نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ابزار و ادوات دريانوردي در معرض ديد گردشگران قرار مي‏گيرد

مدير کل بنادر و دريانوردي استان هرمزگان از احداث موزه تاريخچه ابزار و ادوات قديمي دريانوري در بندرعباس خبر داد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، «صفايي» با اعلام اين خبر در يک نشست خبري که بمنظور تشريح برنامه‏هاي هفته جهاني دريانوردي در محل اين اداره کل برگزار شده بود گفت: باتوجه به تاريخچه غني دريا نوردي در استان هرمزگان عدم وجود موزه ابزار و ادوات دريانوردي دراستان احساس شد و احداث اين موزه به جد در دستور کار قرار گرفت. وي افزود: با تلاش دو ساله از سوي همکاران ومساعدت دريانوردان قديمي ابزار و ادوات ابتدايي و بسيار زيبايي مربوط به دوره‏هاي گذشته از سراسر استان جمع آوري شده که بزودي يک موزه زيبا به معرز ديد عموم در خواهد آمد و بعنوان يکي از جاذبه‏هاي ديدني هرمزگان تقديم مردم شريف استان خواهد شد. «صفايي» در بخش ديگري از سخنانش با توجه به اهميت استان هرمزگان از حيث ترانزيت کالا و مسافري و لزوم اطلاع رساني بموقع ازسوي اصحاب رسانه بيان داشت: همکاري اصحاب رسانه با مجموعه دريايي و بندري استان هرمزگان دوسويه و ستودني است.