نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف لانه 18ميليون‌ساله فلامينگو در اسپانيا

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/30
ديرينه‌شناسان موفق به کشف فسيل يک لانه و 5 تخم پرنده داخل آن شدند که به گفته‌اي لانه فلامينگو با قدمت 18 ميليون سال است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از لايو ساينس، اين فسيل که درون سنگي آهکي در منطقه «ابرو باسين» در شمال شرق اسپانيا کشف شد، در اوايل عصر ميوسن به داخل درياچه‌اي شور و کم‌عمق افتاده و زير گل ولاي مدفون شده بود. اگرچه تصاوير اسکن شده از لانه و بررسي‌هاي ميکروسکوپي از آن نشان مي‌دهد که تخم‌هاي موجود متعلق به فلامينگوست اما نوع لانه‌اي که تخم‌ها داخل آن قرار داشت با لانه فلامينگوهاي امروزي تفاوت دارد. به گفته دانشمندان، فلامينگوهاي امروزي با گل ولاي لانه‌هايي به شکل دهانه آتشفشان مي‌سازند و يک تخم بزرگ در هرکدام از آن‌ها قرار مي‌دهند، در حالي که لانه کشف شده از شاخه و برگ درختان ساخته شده بود و چندين تخم در آن قرار داشت. برخي دانشمندان معتقدند اين لانه متعلق به گونه‌اي از شانه‌به‌سرهايي بوده که 3 تا 8 تخم را در لانه‌هاي خود نگهداري مي‌کردند. به گزارش ميراث آريا، ديرينه‌شناسان با بيان اين که شانه‌به‌سرها و فلامينگوها از نظر رفتاري و توليد مثل تفاوت‌هايي با يکديگر دارند، فسيل‌هاي کشف شده را نشان‌دهنده تکامل شيوه زندگي فلامينگوها از ميليون‌ها سال پيش تا به امروز اعلام کردند.