نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فشار اقتصادی، اروپا را به سوی جذب هرچه بیشتر گردشگران چینی واداشته است

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ سازمان توریسم جهانی اعلام کرد تا سال 2020 تعداد توریست‌های چینی که از این کشور به مقصدهای گردشگری در سایر نقاط جهان سفر می‌کنند از مرز 100 میلیون نفر می‌گذرند. کشورهای اروپایی نیز که عمدتا تمایلی به استقبال از گردشگران چینی نداشتند، برای نجات از فشار اقتصادی خود را آماده جذب بیشتر این گردشگران می‌کنند. این درحالی است که طبق آمارهای موجود، در سال 2011 به تنهایی بیش از 70 میلیون چینی از کشور خود به کشورهای مختلف جهان سفر کردند. گردشگران چینی تنها در سال 2011 بیش از 47 میلیارد دلار از طریق کارت بانک‌های این کشور در مقصدهای گردشگری مختلف جهان پول خرج کرده‌اند. این میزان دو سوم بیشتراز میزان پول خرج شده در سال پیش از آن است طبق گزارش آکادمی گردشگری چین، این حجم بالای گردشگر چینی عمدتا به امریکا سفر می‌کنند و صرف نظر از آمریکا که یکی از 9 مقصد محبوب این گردشگران چینی است، هشت مقصد گردشگری بسیار محبوب در داخل آسیا دارند و هنگ کنگ در بالاترین ردیف جدول این کشورها جای دارد. طبق همین بررسی‌ها گردشگران چینی تنها در سال 2011 بیش از 47 میلیارد دلار از طریق کارت بانک‌های این کشور در مقصدهای گردشگری مختلف جهان پول خرج کرده‌اند. این میزان دو سوم بیشتراز میزان پول خرج شده در سال پیش از آن است. با توجه به حجم بالای درآمدی که از گردشگران چینی تامین می‌شود، بسیاری از هتل‌ها و فروشگاه‌های لوکس و مراکز مختلف خدمات گردشگری در اروپا نیز برای جذب این میزان گردشگر چینی اقدام به استخدام کارکنانی کرده‌‍اند که قادر به سخن گفتن به زبان ماندارین (زبان رسمی چینی) باشند. این درحالی است که گردشگران چینی به دلیل عادات و رفتارهای ویژه شان چندان مورد علاقه اروپاییان نیستند. طبق همین گزارش تنها در سال گذشته ـ 2011 ـ نزدیک به یک میلیون گردشگر چینی تنها از کشور فرانسه بازدید کردند. پیش بینی می‌‍‍‌‌‌شود که این رقم تا دهه آینده به چهار برابر میزان کنونی برسد. مقامات دولتی در بریتانیا نیز تلاش‌هایی را برای برخورداری از این خوان گسترده چینی آغاز کرده‌اند . ایجاد تسهیلات بیشتر برای صدور ویزا به چینی‌ها و نیز افزایش پروازهای مستقیم میان دو کشور ازجمله اقداماتی است که به امید جذب گردشگران چینی تنها در سه سال آینده به کشور بریتانیا صورت گرفته است. این‌ها همه درحالی است که گردشگران چینی چندان در جامعه غربی و اروپایی مورد اقبال نیستند. چندی پیش یکی از فعالان عرصه مد لباس در فرانسه اعلام کرده بود که درصورت افتتاح هتل لوکس و مجللش در پاریس تمایلی به پذیرش گردشگران چینی ندارد. اما واکنش گردشگران چینی به ویژه از طریق وبلاگ‌هایشان به قدری تند و گسترده بود که گوینده ناگزیر به پوزش از چینی‌ها و اصلاح سخنان خود شد. با این همه آنچه که انگیزه اصلی از این گونه تلاش‌هاست، شدت فشارها در شرایط رکود اقتصاد جهانی است. به عقیده ناظران درست است که گردشگران چینی به دلیل عادات و رفتارهایشان چندان مورد علاقه اروپاییان نیستند و ممکن است با صدای بلند حرف بزنند یا ممکن است بدون توجه به آداب مذهبی ترجیح بدهند که پول‌های نقد به هنگام بازدید از کلیساهای بزرگ جای نامناسبی بریزند اما درحال حاضر شرایط اقتصادی به گونه بدی دشوار شده است.