نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خروج 13 هزار متر مربع فرش شهرستان خوي از مرزهاي کشور

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/29
استان: آذربايجان غربي مدير صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوي از صادرات 13 هزار متر مربع فرش دست‌باف شهرستان خوي به ارزش 5 ميليون دلار به خارج از کشور خبر داد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، «يحيي کاظمي» گفت: اين فرش‌ها با رج‌شمار 40 تا 75 در طرح‌هاي ريز ماهي و ديگر طرح‌هاي سنتي و اصيل ايراني توليد و روانه بازارهاي خارجي شده‌اند. وي کشورهاي حوزه خليج فارس، ژاپن، چين و روسيه را از مشتريان فرش‌هاي شهرستان خوي اعلام کرد. کاظمي حجم فرش توليدي شهرستان خود را امسال حدود 44 هزار متر مربع اعلام کرد و اظهار داشت، اين فرش‌ها در 7هزار کارگاه شهري و روستايي بافته شده‌اند. مدير صنعت، معدن و تجارت خوي، ارزش کل توليدات فرش دست‌باف خوي را 310 ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: فرش‌هاي توليدي خوي با نقشه‌هاي ماهي و مصالح مرغوب و طبيعي بافته مي‌شوند و مشتريان زيادي در جهان دارند. وي اظهار داشت: براي حمايت از قالي‌بافان خوي، 4 هزار قالي‌باف در شهرستان خوي زير پوشش خدمات بيمه تامين اجتماعي قرار گرفته‌اند. بر اساس برآوردهاي اوليه، افزون بر 25 هزار نفر از جمعيت شهري و روستايي خوي به کار قالي‌بافي اشتغال دارند.