نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پايان ممنوعيت گردشگري ببر در هند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/07/29
دادگاه عالي هند با لغو حکم ممنوعيت گردشگري ببر در اين کشور از دولت‌هاي محلي خواست از ورود بيش از حد گردشگران به اين منطقه جلوگيري کنند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از فاکس نيوز، هرچند دادگاه در ماه جولاي دستور منع کامل گردشگري ببر در هند را داده بود، دولت اين کشور راه‌هاي جديدي را براي فعال بودن اين بخش از گردشگري در نظر گرفت که با لغو ممنوعيت‌ها، گردشگري ببر با مقرراتي جديد آزاد شد. طبق قوانين جديد، هيچ منطقه تفريحي و گردشگري جديدي نبايد در مناطق حفاظت شده ساخته شود و تنها 20 درصد از جمعيت ببرهاي پارک‌هاي ملي بايد در معرض ديد گردشگران قرار گيرند. اين در حالي است که هند بيش از نيمي از جمعيت ببرهاي جهان را که شامل 3هزار و 200 قلاده هستند در اختيار دارد و بيشتر ببرها نيز از سال 1970 در پارک‌هاي حيات وحش هند نگهداري مي‌شوند. در حال حاضر صدها هتل در منطقه حفاظت شده هند ايجاد شده است که گردشگران مشتاق حيات وحش را اسکان مي‌دهند. به گزارش ميراث آريا، پس از انتشار خبرهايي از شکار ببرها به دست گردشگران، دادگاه عالي هند دستور به منع گردشگري ببر داده بود که اين موضوع با اعتراض گسترده فعالان گردشگري اين کشور و هشدار درباره رکود گردشگري هند روبه‌رو شد.