نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

علاقه مندي مردم تاجيکستان به غزلسراي بزرگ ايران

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/29
سفير تاجيکستان در ايران گفت: حافظ تنها يک شاعر ايراني نيست بلکه متعلق به همه مردم عالم است. به گزارش ميراث آريا(chtn)، رمضان ميرزا اف ، سفير تاجيکستان در ايران با بيان اين مطلب در مراسم ياد روز حافظ در مجموعه حافظيه شيراز و در حضور رئيس جمهور اسلامي ايران و سفراي کشورهاي مختلف حاضر در اين مراسم گفت: حافظ متعلق به همه عالم است و تمام انسان‌ها در دنيا به اين شاعر بزرگ عشق مي‌ورزند. وي با اشاره به علاقه مندي مردم تاجيکستان به غزلسراي بزرگ ايران اضافه کرد: ذهن و زندگي مردم تاجيکستان با حافظ سرشته شده و در بسياري از خانه‌هاي مردم تاجيکستان ديوان حافظ وجود دارد. وي اضافه کرد: بسياري از مردم تاجيکستان اشعار حافظ را خوانده و حتي آن‌ها حفظ هستند. وي گفت: نسخه‌هاي ديوان حافظ جزو ارزشمندترين و بهترين آثار است و او سخن‌سرايي است که توجه همه اديبان و پژوهشگران و انديشمندان در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. سفير تاجيکستان درايران خاطر نشان کرد: علاقه مندي مردم تاجيکستان به اين شاعر بزرگ به اندازه اي است که همه ساله همايش‌ها و مراسم مختلفي با موضوع حافظ و اشعار اين شاعر بزرگ در تاجيکستان برگزار مي‌شود و حتي يکي از خيابان‌هاي شهر دوشنبه پايتخت تاجيکستان به نام حافظ نامگذاري شده است. دولتعلي حاتم اف در ادامه گفت: مردم تاجيکستان سعدي را يک خردمند، فردوسي را يک وطن‌پرست و حافظ را يک زاهد عارف مي‌دانند. به گفته وي حافظ يک ابر مرد در ادبيات جهان است که نه تنها به ايران و فارسي زبانان بلکه به همه عالم تعلق دارد. سفير تاجيکستان در ايران با بيان اين‌که حافظ به بشر شادزيستن را آموخته است اضافه کرد: اگر اهريمنان و مستکبران و ظالمان دوره‌هاي مختلف به اشعار شاعراني مانند حافظ توجه کنند، در هيچ‌کجاي دنيا شاهد بي‌عدالتي و جنگ و خونريزي نخواهيم بود.