نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مجسمه 2هزار ساله در دست پليس ايتاليا

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/07/29
پليس نظامي ايتاليا موفق به کشف و ضبط سر يک مجسمه قديمي با قدمت بيش از 2 هزار سال در شمال اين کشور شد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از آرتز بيتز، پليس ايتاليا اعلام کرد سر يک مجسمه سفالي متعلق به قرن‌ اول يا دوم پيش از ميلاد را در يک مغازه عتيقه فروشي زيرزميني در شهر پياچنزا در شمال اين کشور کشف کرده است. رئيس‌پليس پياچنزا اعلام کرد: در اين عمليات، اين سر سفالي کشف شد اما نيروهاي پليس موفق به کشف بدن اين مجسمه نشدند. «کاپيتان پاپالئو» رئيس‌پليس پياچنزا يادآور شد: اين مجسمه متعلق به يک دندان‌پزشک 69 ساله بود و قصد داشت آن را به يک عتيقه‌فروش به قيمت چند هزار يورو بفروشد. هرچند صاحب اين مجسمه در بازجويي‌هاي خود به پليس اعلام کرده بود از 30 سال پيش آن را در اختيار دارد، بررسي‌هاي صورت گرفته روي مجسمه نشان داد که به‌تازگي پيدا شده است. به گزارش ميراث آريا، اين مجسمه در حال حاضر در اختيار پليس است و ماموران در حال بازجويي از اين دندان‌پزشک براي به دست آوردن اطلاعاتي درباره ديگر بخش‌هاي مجسمه هستند.