نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اطلاع ‏رساني آن‏لاين وضعيت راه‏هاي استان تهران

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/26
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- رئيس مرکز مديريت راه‏هاي اداره کل راه و ترابري استان تهران، با اعلام اين خبر گفت: روش‏هايي که براي شناسايي وقايع جاده ‏اي مي ‏توان برشمرد شناسايي با روش‏هاي معمول و عرف مانند کسب اطلاع از ادارات راه و ترابري شهرستان‏هاي تابعه، ساير نهاد‏هاي ذي‌ربط مانند پليس راه، اورژانس و هلال احمر، کاربران جاده‏ها و شناسايي به کمک ابزار تصويري هوشمند است. «مريم صفري» همچنين از راه ‏اندازي 10 دستگاه ديگر از سامانه ‏هاي نظارت تصويري اين مرکز در آينده نزديک خبر داد و افزود: اين سامانه‏ ها ترکيبي از دوربين‏ هاي شناسگر و دوربين‏هاي نظارتي‌اند که از طريق دوربين‏هاي شناسگر خود مي‌توانند علاوه بر اندازه گيري ميزان تردد وسايل نقليه و طبقه‏ بندي آن در 5 کلاس، شرايط ترافيک، کاهش ناگهاني سرعت جريان عبوري در حوالي محل استقرار دوربين، وقوع صف ترافيکي، توقف وسيله نقليه در حاشيه مسير و يا سطح راه، حرکت وسايل در خلاف جهت، وجود اشياي بزرگ بر سطح راه و عبور عرضي عابر پياده را به طور خودکار تشخيص دهند. رئيس مرکز مديريت راه‏هاي اداره کل راه و ترابري استان تهران با اشاره به اهميت GPS و استفاده آن در راه‏ها تصريح کرد: اين مرکز با مجهز کردن 100 دستگاه ديگر از ماشين‏ آلات راهداري به GPS در سطح شبکه راه‏ها مي‌تواند نظارت لحظه‏ اي روي گشت‏هاي راهداري داشته باشد، مديريت اين گشت‏ها را به صورت بهينه انجام دهد و همچنين پارامترهايي چون تخمين زمان سفر و يا وقوع انسدادهاي جاده‏ اي را به صورت خودکار شناسايي و براي رفع آن‌ها با همکاري ساير نهادهاي ذي‌ربط اقدام کند. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)