نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کف‌پوش موزاييکي عصر روم در بلغارستان کشف شد

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/07/26
باستان‌شناسان در منطقه دروازه غربي در حومه شهر سوفيا موفق به کشف کف‌پوشي موزاييکي با رنگ‌هاي گوناگون شدند که متعلق به دوره امپراتوري روم است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از نوينيت، مساحت اين کف‌پوش موزاييکي 40 متر مربع است و در ويرانه‌هاي يک ساختمان تاريخي متعلق به عصر روم که در سال‌هاي 1975 تا 1980 کشف شده بود، قرار دارد. محققان معتقدند اين کف‌پوش بخشي از يک کليساي بزرگ است و تا زير خيابان شهر امتداد دارد، از اين رو درصدد انجام کاوش‌هايي براي نمايان ساختن ديگر قسمت‌هاي اين موزاييک رنگارنگ‌اند. باستان‌شناسان در نظر دارند پس از اتمام کاوش‌هاي خود، اين موزاييک را در معرض ديد عموم قرار دهند و آن را به يک جاذبه گردشگري مبدل سازند. به گزارش ميراث آريا، ديوار بلند اين کليسا مقاومت شهر کوچک سرديکا در حومه شهر سوفيا در زمان حکومت امپراتوري کنستانتين کبير را نشان مي‌دهد.