نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جنگل فسيلي گردشگران را به ولز مي‌کشاند

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/07/26
سازمان موزه‌هاي ولز با برپايي نمايشگاهي از بقاياي فسيل‌هاي به جاي مانده از جنگلي گرمسيري درصدد جذب بيشتر گردشگر به اين کشور است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ايندپندنت، در اين موزه مجموعه‌اي نسبتا وسيع از فسيل درختان گرمسيري که در سال 2003 کشف شده بودند و قدمتي بالغ بر 300 ميليون سال دارند، به نمايش درآمده‌ است. اين موزه در منطقه رکسهام ولز داير شده و به گفته مدير آن، علاوه بر فسيل گياهان چند صد ميليون ساله، نمونه‌هايي از پوشش‌هاي گياهي چند ميليارد ساله نيز در آن به نمايش درآمده است. درختان آن دوران به هيچ وجه شبيه درخت‌هاي امروزي نبودند و ارتفاع آن‌ها اغلب به بيش از 40 متر مي‌رسيد؛ درختاني که با گذشت زمان از انبوه آن‌ها کاسته شد و اندک اندک منقرض شدند يا تغيير شکل دادند. به گزارش ميراث آريا، به گفته مسوولان موزه رکسهام، با گذشت 3 سال از افتتاح اين موزه، گردشگران بسياري از آن ديدن کرده‌اند و پيش‌بيني مي‌شود اين موزه به يکي از مقصدها و جاذبه‌هاي اصلي گردشگري اين کشور تبديل شود.