نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش آثار باستاني ويتنام در هانوي

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/26
مجموعه‌هاي نفيسي از آثار باستاني ويتنام با قدمتي بالغ بر 2500 سال و نزديک به سلسله پادشاهي انگويان، در موزه تاريخ هانوي به نمايش در آمد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ويتنام نت، اين آثار که مشتمل بر 80 شيء باستاني متعلق به مجموعه‌داران خصوصي و نيز درختچه‌هاي صد ساله بونساي است، در نمايشگاهي با موضوع «عتيقه‌ها و درختچه‌هاي اصيل ويتنامي» به نمايش درآمده‌اند. جنس اشياي به نمايش در آمده از 4 ماده اصلي چوب، سراميک، سفال و برنز و نشان دهنده خلوص و اصالت آن‌ها در فرهنگ ويتنامي است. بخش اعظمي از موزه به نمايش آثار برنزي 2500 ساله، متعلق به سلسله دونگ سون پرداخته و سبدهاي چوبي، ظرف‌هاي سفالي سياه و سفيد، جام‌هاي سراميکي ميناکاري شده ديگر بخش‌هاي موزه را به خود اختصاص داده‌اند. «دائوفان لانگ» مدير موزه گفت: علت گزينش آثار به نمايش در آمده زيبايي، کمياب بودن و ارزش‌ بالاي آن‌هاست و جنبه‌هاي مادي و فرهنگي نيز در انتخاب آن‌ها مد نظر قرار گرفته است. به گزارش ميراث آريا، علاوه بر اشياي قديمي، درختچه‌هاي سنتي و بومي بونساي (Bonsai) با قدمتي بالغ بر 200 سال نيز در محوطه باز موزه به نمايش درآمده‌اند.