نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حدود 30 تشکل غیردولتی حامی میراث فرهنگی فاقد مجوز های قانونی هستند

تهران- دبیر تشکل های غیردولتی حامی میراث فرهنگی گفت: حدود 100 سازمان مردم نهاد دوستدار میراث فرهنگی در کشور فعالیت می کنند که از این تعداد تنها 70 تشکل مجوز های لازم را برای فعالیت از نهادهای ذی ربط کسب کرده اند. ˈساسان قاسمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: سال گذشته ساز و کاری در معاونت میراث فرهنگی کشور برای ارتباط گیری با سازمان های مردم نهاد دوستدار میراث فرهنگی ایجاد شد و اکنون همکاری با این تشکل ها که دارای مجوز هستند، آغاز شده است. وی با بیان اینکه حوزه فعالیت این تشکل ها در سه سطح شهرستان،استان و ملی متغیر است،افزود:این تشکل های معتبر بویژه در شهرستان ها مانند چشم و گوش سازمان عمل می کنند و گزارش های میدانی خود را از وضعیت بناهای تاریخی منطقه و مشکلات و آسیب هایی که ممکن است این بناها را تهدید کند، در اختیار ادارات استانی و یا معاونت میراث فرهنگی قرار می دهند. قاسمی ادامه داد: بررسی ها نشان می دهد که حدود 100 سازمان مردم نهاد در حوزه حمایت و صیانت از میراث فرهنگی در کشور فعال است که از این میان 70 تشکل مجوزهای لازم را از وزارت کشور و یا وزارت ورزش و جوانان کسب کرده اند. مسوول دبیرخانه تشکل های غیردولتی حامی میراث فرهنگی همچنین از همکاری با این تشکل ها در جهت ترویج فرهنگ صیانت از مواریق فرهنگی کشور و ارتقای آگاهی عمومی خبر داد و گفت: برای نمونه یکی از این تشکل ها قصد دارد آبان ماه امسال با همکاری دانشگاه تهران یک کارگاه آموزشی با موضوع چگونگی تدوین پرونده برای ثبت جهانی آثار برگزار کند. وی افزود: یکی از این تشکل ها در شهرستان یزد نیز قصد دارد یک کارگاه آموزشی با موضوع آموزش قوانین میراث فرهنگی و اعمال آن در مدیریت شهری برگزار کند تا همه مدیران در جریان این قوانین قرار گیرند. به گفته قاسمی، قرار است پایگاه اینترنتی معرفی میراث معنوی کشور نیز با همکاری یکی از همین تشکل ها راه اندازی شود تا هر آنچه در حوزه میراث ناملموس کشور به ثبت رسیده است، در این پایگاه معرفی شود. قاسمی درباره نحوه گزارش دهی تشکل های غیردولتی درباره تهدید مواریث فرهنگی کشور نیز گفت: بسیاری از تشکل ها گزارش های خود را درباره تخریب یا تهدید آثار و بناهای تاریخی به معاونت میراث فرهنگی گزارش می کنند و در این زمینه تشکل های غیر دولتی در استانهای تهران، فارس و خوزستان به شدت فعال هستند. وی با استقبال از ارایه این گزارش های مردمی توضیح داد: این تشکل ها بی آنکه هزینه ای از سازمان طلب کنند، به عنوان بازوی نظارتی معاونت میراث فرهنگی عمل می کنند. قاسمی در عین حال به فعالیت حدود 30 سازمان مردم نهاد که مجوز لازم را از نهادهای ذی ربط ندارند، اشاره کرد و گفت: بسیاری از تشکل های غیردولتی بر مبنای علاقه به میراث فرهنگی و تاریخ ایران زمین گرد هم آمده اند و به همین خاطر ممکن است اظهارات آنان درباره مسایل مبتلا به این حوزه بر اساس احساسات و نه بر مبنای واقعیت باشد. دبیر تشکل های غیردولتی حامی میراث فرهنگی افزود:به همین خاطر نمی توان همه گزارش های ارسالی از این تشکل های غیردولتی را مبنای تصمیم گیری و خبرسازی قرار داد. وی با یادآوری اینکه گاهی گزارشات این تشکل ها به صورت بی نام و نشان در برخی رسانه ها منعکس می شود،افزود: رسانه های گروهی بهتر است پس از دریافت گزارش از این تشکل های غیردولتی صحت و سقم و اظهارات مسوولان میراث فرهنگی را لحاظ کنند تا گزارش های منتشره فاقد هرگونه اشکال باشد.