نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ایران و چین بیش از هر زمانی به توسعه روابط فرهنگی نیاز دارند

پکن - رایزن فرهنگی ایران ضمن تقدیر از عزم دولتمردان چین برای توسعه روابط فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران گفت: دو تمدن کهن آسیا بیش از هر زمانی نیازمند گسترش مناسبات فرهنگی هستند. 'حسین جلیلوند' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تشکیل نخستین کمیسیون مشترک فرهنگی بین ایران و چین را نقطه عطفی در روابط دو کشور دانست. وی با مطلوب توصیف کردن دستاوردهای سفر هفته گذشته یک هیات فرهنگی ایران به چین، گفت: دعوت دولت چین از هیات ایرانی و برنامه ریزی مناسبی که برای این دیدار انجام شده بود، نشان از اهمیت توسعه روابط دو کشور در زمینه های فرهنگی و رساندن آن به سطح عرصه های سیاسی و اقتصادی دارد. یک هیات فرهنگی ایران متشکل از مقام ها و کارشناسان وزارتخانه های ارشاد و فرهنگ اسلامی، امور خارجه و علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هفته گذشته و همزمان با تشکیل نخستین کمیسیون مشترک ایران و چین ضمن سفر به پکن، با مقام های این کشور دیدار و گفت وگو کردند. جلیلوند امضای تفاهم نامه فرهنگی بین ایران و چین را مهم خواند و تاکید کرد: طرف چینی از جمله 'چای وو' وزیر فرهنگ چین اهتمام ویژه ای به توسعه روابط با ایران دارد و وقت زیادی نیز به دیدار با هیات ایرانی اختصاص داد. وی با اشاره به تصمیم مقام های دو کشور برای ایجاد مراکز فرهنگی در تهران و پکن گفت: مراکز فرهنگی با مسوولیت دولتی می توانند با برنامه ریزی های دقیق، گام موثری در توسعه روابط دوجانبه براساس تاریخ و فرهنگ مشترک و شناسایی علایق و سلیقه های دو ملت بردارند. رایزن فرهنگی ایران در چین پیش بینی کرد ایران و چین در نیمه دوم سال 2012 قرار ایجاد مراکز فرهنگی را با یکدیگر امضا کنند. جلیلوند در ادامه این مصاحبه با اشاره به اینکه روابط تهران - پکن در عرصه های سیاسی و اقتصادی در سال های اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته است، تصریح کرد: دولتمردان دو کشور اکنون بیش از پیش دریافته اند که تحکیم این روابط نیاز به تعمیق مناسبات فرهنگی نیز دارد. وی افزود: تفاهم نامه فرهنگی که هفته قبل بین ایران و چین امضا شد، زمینه های گسترش همکاری های دو کشور را در خود گنجانده و اجرای آن در گسترش مبادلات فرهنگی و شناخت ملت ها از یکدیگر تاثیر خوبی خواهد داشت. ایران و چین امسال آیین های مختلفی به مناسبت چهلمین سال برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور برگزار کردند. مسوولان دو کشور در حوزه فرهنگی برنامه هایی را طراحی کرده بودند که از آن جمله می توان به شرکت در جشنواره موسیقی 'شن جن' و جشنواره های فیلم و هفته فرهنگی در پکن و تهران اشاره کرد. اعزام هیات های رسانه ای به دو کشور، امضای توافقنامه چاپ و نشر آثار نفیس و حضور فعال چین در نمایشکاه کتاب تهران و استقبال از غرفه های ایران در نمایشکاه کتاب پکن از جمله این موارد بود. امضای توافقنامه توریستی و قرار گرفتن نام ایران در مقاصد گردشگری چین نیز از جمله دستاوردهای مهم بین دو کشور در عرصه فرهنگی محسوب می شود.