نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درآمد 130 ميليون دلاري هند از صنايع دستي در يک ماه

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/24
صادرات محصولات صنايع دستي هند در ماه سپتامبر 2012 با 48 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل، به 130 ميليون دلار رسيد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از برناما، رئيس شوراي ارتقاي صادرات صنايع دستي هند با اشاره به افزايش درآمد 43 ميليون دلاري اين حوزه گفت: صادرات صنايع دستي در فاصله ماه‌هاي آوريل تا سپتامبر امسال در مقايسه با سال قبل رشدي 164 ميليون دلاري داشته و از 1246 ميليون دلار به 1409 ميليون دلار رسيده است. وي افزود: در اين دوره، صادرات محصولات هنري فلزي 6/6 درصد، صادرات محصولات چوب 55 درصد، صادرات شال و لوازم هنري 36 درصد و صادرات جواهرات زينتي نيز 43 درصد رشد داشته است. کارشناسان عوامل مختلفي را در رونق صادرات محصولات صنايع دستي دخيل مي‌دانند که شامل رشد صادرات جواهرات زينتي، ثبات در بازارهاي غربي، کمک‌هاي دولتي در سطوح مختلف براي رونق صادرات و خريد نکردن از بازار چين به دليل گران بودن اجناس، دور بودن مسافت و کم‌کيفيت بودن کالاهاست. به گزارش ميراث آريا، فعالان بخش صنايع دستي اميدوارند درآمد اين کشور تا پايان سال از صادرات اين محصول به 15 هزار و 500 کرور برسد.