نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فرش صلح‌طلبي ايرانيان در تاجيکستان رونمايي مي‌شود

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/07/24
يک تخته فرش اصيل تبريزي با شعار «صلح‌طلبي ايرانيان با بافت فرش مشاهير جهان» در نمايشگاه توانمندي‌هاي مناطق آزاد در تاجيکستان رونمايي خواهد شد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي دبيرخانه شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، «عبدالله صبغي» مجري بافت يکي از اصيل‌ترين و برجسته‌ترين فرش‌هاي دست‌باف کشور گفت: اين فرش 160 متري 70 رج تبريز از کرک و ابريشم است که بافت آن حدود 12 سال طول کشيد و بافندگان آن از ميان بهترين بافنده‌هاي تبريز و مرند انتخاب شده بودند که بافت فرش را به پايان رساندند. صبغي که از پيش‌کسوتان عرصه فرش کشور است، ادامه داد: عرض اين فرش 10 متر و 25 سانتي‌متر و طول آن 16 متر و 35 سانتي‌متر است و به شکل ويژه در نمايشگاه توانمندي‌هاي مناطق آزاد در تاجيکستان به نمايش در مي‌آيد. وي افزود: 40 درصد از اين فرش از ابريشم است و بيش از 80 رنگ طبيعي در آن به کار رفته که از نگاه متخصصان، هنرمندان و اساتيد فن از بهترين جايگاه و بالاترين ارزش هنري برخوردار است. وي درخصوص طرح و نقشه اين فرش گفت: در مرکز اين فرش تصوير پرچم تمام کشورهاي جهان جز رژيم اشغالگر صهيونيستي به نشانه صلح‌طلبي ايرانيان نقش بسته است که ارزش هنري اين فرش را بيشتر نمايان مي‌کند. نمايشگاه توانمندي‌هاي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي کشور با همکاري سفارت ايران در تاجيکستان و از سوي دبيرخانه شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي از 25 تا 28 مهرماه امسال با حضور فعالان اقتصادي و سرمايه‌گذاران ايراني و تاجيک همراه با برپايي شب‌هاي ايراني، نمايش صنايع دستي و فرهنگ و هنر ايراني در دوشنبه پايتخت تاجيکستان برگزار خواهد شد.