نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

چيني‌ها گردشگري افريقاي جنوبي را رونق مي‌دهند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/24
رشد 68 درصدي ورود گردشگران چيني به افريقاي جنوبي در نيمه نخست سال 2012، گردشگري اين کشور را رونق بخشيد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از شينهوا، «مارتينوس وان چاکويک» وزير گردشگري افريقاي جنوبي گفت: بيش از 60 هزار گردشگر چيني در 6 ماه نخست سال به اين کشور مسافرت کردند که اين ميزان در مقايسه با سال گذشته 68 درصد افزايش داشته است. به گفته وي، با ثبت اين رکورد، کشور چين جايگاه فرانسه را به عنوان چهارمين منبع درآمدي برون‌مرزي افريقاي جنوبي اشغال کرده است و پيش‌بيني ‌مي‌شود در سال‌هاي آتي اين رتبه نيز دچار تغيير و تحول شود. علاوه بر چين، افزايش ورود گردشگر از کشورهاي برزيل و هند نيز مشاهده شده که به ترتيب 68 و 21 درصد بوده است. وزير گردشگري افريقاي جنوبي اميدوار است با افزايش تمايل گردشگران براي مسافرت به اين کشور افريقايي، صنعت گردشگري اين کشور در آينده‌اي نزديک به شکوفايي برسد. به گزارش ميراث آريا، بر اساس آمارهاي منتشر شده، افريقاي جنوبي در نيمه نخست سال 2012 موفق به کسب در آمدي 10 ميليارد دلاري از صنعت گردشگري شد.