نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

' توریسم حلال' یا گردشگری ویژه مسلمانان توسعه می‎یابد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/23
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ همزمان با رشد فزاینده تعداد گردشگران مسلمان برخی کشورهای غیر مسلمان نیز برای جلب رضایت و جذب این گردشگران، خود را با نیازها و اصول ویژه اسلامی در مراکز گردشگری خود هماهنگ می‎کنند. نیوزیلند از تازه واردان این عرصه در کنار مالزی و ترکیه است. نیوزیلند به منظور گسترش نفوذ خود دربازار گردشگری اسلامی راهنمای گردشگری آشپزی حلال ،ویژه مسافران مسلمان راه‎اندازی کرده#است که با اجرای کارگاه‎های آموزشی برای آژانس‎های توریستی دراین کشور در نظر دارد ضمن تمرکز بر رفع نیاز گردشگران مسلمان، سهم خود را در بازار گردشگری حلال در کشورهای دارای جمعیت مسلمان، چون اندونزی و مالزی افزایش دهد. برخی از هتل‎ها و فرودگاه‎ها هم اکنون با تطبیق شیوه‎های خود با آداب و رسوم اسلامی خدماتی چون مواد غذایی و رستوران‎های حلال، استخرهای شنای جداگانه و منع نوشیدنی‎های الکلی و نیز ارائه برخی امکانات برای برگزاری نماز و نیایش، سعی در جلب رضایت گردشگران مسلمان خود دارند. "گردشگری حلال" نوع تازه‎ای از گردشگری است که دربرخی بازارهای جهانی همانند کشورترکیه و مالزی، به منظور پاسخگویی به نیازها و باورهای اسلامی طراحی و ارائه شده‎است. برخی از هتل‎ها و فرودگاه‎ها هم اکنون با تطبیق شیوه‎های خود با آداب و رسوم اسلامی خدماتی چون مواد غذایی و رستوران‎های حلال، استخرهای شنای جداگانه و منع نوشیدنی‎های الکلی و نیز ارائه برخی امکانات برای برگزاری نماز و نیایش، سعی در جلب رضایت گردشگران مسلمان خود دارند. به گزارش هندوستان نیوز، راهنمای گردشگری حلال در نیوزیلند به طور‎کلی حاوی برخی اطلاعات عمومی گردشگری همچنین فهرستی از انواع رستوران‎ها و کافه‎های حلال است که در عین‎حال انواع غذاهای گیاهی و محصولات بومی را با روش‎های آشپزی‎ محلی، ارائه می‎کند. این راهنمای جدید گردشگری در تمامی آژانس‎های مسافرتی مرتبط باکشورهای اسلامی و نیز در تمامی سفارتخانه‎ها و مراجعه‎کنندگان آن توزیع شده‎است. درکنار این اقدامات برخی کارگاه‎های آموزشی نیز برای آژانس‎های گردشگری درکشور برگزار شده است که هدف آن ایجاد آگاهی در میان فعالان گردشگری و راهنمایان توریسم نیوزیلند با نیازها و اصول و اعتقادات گردشگران مسلمان است به گونه‎ای که درک و تصور بهتری از عبارت "بازار حلال یا گردشگری حلال "بدست آورند. در سال‎های اخیر گردشگران مسلمان در نیوزیلند به طور فزاینده‎ای رشد کرده‎است. به طوری که در اگوست 2012 به تنهایی تعداد بازدید‎کنندگان مسلمان از این کشور تا 141 درصد نسبت به مدت مشابه درسال 2011 افزایش یافته است. طبق گزارش مقامات گردشگری نیوزیلند، میزان پولی که گردشگران مسلمان در نیوزیلند خرج می‎کنند احتمالا تا سال 2020 درمقایسه با پولی که توریست‎ها در مقیاس جهانی خرج می‎کنند، 13درصد بیشتر خواهد شد. درهمین راستا فرودگاه بین‎المللی "کریسچارچ "نیوزیلند، در اجرای این طرح به منظور برجسته کردن جایگاه و نقش جغرافیایی این کشوردر نقشه توریسم جهانی، درنظر دارد توجه برخی کشورهای دارای جمعیت‎های بزرگ اسلامی همانند اندونزی و مالزی را بااستفاده از این راهنمای گردشگری حلال به خود جلب کند .مقامات نیوزیلند امیدوارند از این طریق یکی از بازارهای بزرگ جهان را که سریع‎ترین میزان رشد را دارد، بخود جذب کند.