نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيگيري ثبت جهاني پرونده معنوي دهه امامت و غدير پس از ثبت ملي

معاون ميراث فرهنگي کشور تلاش‌ها براي ثبت جهاني پرونده معنوي دهه امامت و غدير را مورد تاکيد قرار داد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، مسعود علويان صدر، ظهر امروز در مراسم ثبت ملي پرونده معنوي دهه غدير و امامت که در حاشيه سومين اجلاس بين‌المللي دهه غدير در دانشگاه امام صادق و با حضور آيت‌الله مهدوي کني رئيس مجلس خبرگان رهبري و جمعي از علما و انديشمندان از ايران و کشورهاي مختلف جهان برگزار شد ، گفت: اميدوارم ثبت ملي پرونده معنوي دهه امامت و غدير بتواند زمينه ثبت جهاني اين پرونده معنوي را فراهم کند. وي با بيان اين که اين پرونده با تلاش‌هاي صورت گرفته توسط سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و حمايت‌هاي دولت جمهوري اسلامي امروز با شماره 475 در فهرست آثار ملي ثبت شد افزود: اميدوارم با حمايت و پشتيباني علما و انديشمندان بتوانيم شاهد ثبت جهاني اين پرونده معنوي باشيم. وي با بيان اين که هر پرونده‌اي که در فهرست آثار ملي و يا فهرست آثار جهاني ثبت ملي شود بايد داراي خصوصياتي ويژه باشد خاطرنشان کرد: پرونده معنوي دهه امامت و غدير داراي تمامي خصوصيات و ويژگي‌هاي لازم است. وي خاطرنشان کرد: اميدوارم به زودي شاهد تهيه پرونده معنوي دهه امامت و غدير در ابعاد چند مليتي باشيم که اين پرونده براي ثبت در فهرست جهاني به يونسکو ارسال شود. علي‌اکبر طاهايي استاندار مازندران نيز که به نمايندگي از دولت در اين مراسم شرکت کرده بود با تشکر از دولت جمهوري اسلامي ايران و سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري نسبت به ثبت جهاني اين پرونده معنوي ابراز اميدواري کرد. وي با قدرداني از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري يادآور شد: به نوبه خودم از دولت جمهوري اسلامي ايران و سازمان ميراث فرهنگي کشور به خصوص سيد حسن موسوي معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به خاطر تهيه اين پرونده معنوي تشکر مي‌کنم. وي با اشاره به اهميت واقعه غدير ثبت ملي اين پرونده معنوي را اقدامي ارزشمند خواند. /