نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جولان تاکسي‌هاي غيرقانوني در خيابان‌هاي پکن

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/23
با وجود سخت‌گيري‌هاي دولت چين، خيابان‌هاي پايتخت اين کشور مملو از تاکسي‌هايي غيرقانوني است که براي خود تجارتي پرسود دست و پا کرده‌اند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يورونيوز، نياز به سرمايه‌‌اي اندک براي راه‌انداختن يک تاکسي غيرقانوني و مسافرکشي در سطح شهر پکن با درآمد نسبتا خوب موجب شده است سخت‌گيري‌هاي دولت نيز مانع از رشد اين بازار غيرقانوني نشود. رئيس پليس راهنمايي و رانندگي پکن با اشاره به اين که اين تاکسي‌ها نيز همچون تاکسي‌هاي قانوني رنگ شده‌اند و از تابلوهاي تاکسي‌هاي قديمي و فرسوده برخوردارند، دليل روي آوردن مردم به اين کار را پرسود بودن آن برشمرد و افزود: افراد با اين کار بدون پرداخت کرايه به شرکت‌هاي تاکسي‌راني به پول زياد دست پيدا مي‌کنند. وي افزود: درآمد مسافرکشي غيرقانوني به اندازه‌اي است که حتي جرايم بازدارنده دولت در اين زمينه که معادل 3هزار و 180 دلار است نيز مردم را از روي آوردن به اين کار باز نمي‌دارد. پليس هشدار داد جولان دادن تاکسي‌هاي غيرقانوني در شهر پکن به بروز جرايمي نيز منجر خواهد شد؛ جرايمي که بيش از همه متوجه گردشگراني است که با شهر آشنايي ندارند. به گزارش ميراث آريا، اين معضل تنها مربوط به شهر پکن نيست و براي مثال در شهر فوژو چراغ‌هايي ويژه روي بيش از 5 هزار تاکسي قانوني نصب شده است تا از تاکسي‌هاي غير قانوني شناخته شوند.