نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درآمد، ازدحام و شکایت بی‎سابقه در گردشگری چین

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/07/20
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ طبق گزارش مقامات گردشگری دولت چین تنها 186 هزار نفر تنها طی یک روز از شهر ممنوعه و کاخ موزه مرکزی آن در پکن دیدار کردند که بزرگترین رقم دیدارکننده در تاریخ گردشگری است، با این حال این حجم بالای استقبال سبب شکایت‎های بی شمار همین بازدید کنندگان از ازدحام گردشگران و افزایش قانون شکنی وبزهکاری در مکان های توریستی شده است. به گزارش شینهوا طی دوره یک هفته تعطیلات چین، مشهور به "هفته طلایی"، بیش از 119 نقطه از مناطق مهم طبیعی و گردشگری چین پذیرای بیش از 34.25 میلیون بازدید کننده شد که 20.95 درصد بیشتر از میزان گردشگران در مدت مشابه طی سال گذشته بود. گردشگرانی که خود عامل ازدحام و شلوغی مراکز گردشگری چین هستند، از این شدت استقبال و فشار ناشی ازآن بیش ازهمیشه گله مند بوده‎اند. برهمین اساس میزان درآمد بدست آمده نیز تقریبا نسبت به سال 2011 با یک چهارم افزایش به 1.77 میلیارد یوان برابر با 278 میلیون دلار امریکا رسیده‎است. با این حال گردشگرانی که خود عامل ازدحام و شلوغی مراکز گردشگری چین بوده اند از این شدت استقبال و فشار ناشی ازآن بیش ازهمیشه گله‌مند بوده‎اند. طبق همین گزارش تنها در روز چهارشنبه هزاران نفر بازدید‎کننده که به منظور کوهنوردی و استراحت در کوهستان‎‎های "لوشان" به این منطقه خوش آب و هوا و زیبای طبیعی در شرق چین می‎رفتند، گرفتار راه بندان شدید و ازدحام خودروها در جاده‎های کوهستانی این منطقه شدند. طبق همین گزارش و به استناد آمار ارائه شده از سوی وزارت ترابری چین، در تعطیلات یک هفته‎ای چین جاده‎های این کشور با عبور 80.87 میلیون مسافر درهر روز که مجموع این سفرها درکل هفته تعطیلات به بیش از 647 میلیون سفر می‎رسید که این میزان، رکورد بی‎سابقه‎ای را در تاریخ حمل و نقل وترافیک جاده‎ای این کشور ایجاد کرده‌است. این درحالی است که راه آهن چین نیز بیش از 60.95 میلیون مسافر را که برابر با 9.4 درصد از کل سفرهای سالانه درراه آهن این کشور است، تنها در تعطیلات یک هفته ای چین جابجا کرده است. همچنین تعداد مسافران خطوط هوایی نیز تنها در یک هفته مورد نظر به بیش از 7.61 نفر رسید.