نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حافظ از تبلیغات جهانی جا مانده‌است

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/07/20
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ این روزها بسیاری از مردم ایران بر این باورند که یکی از موثرترین اقدامات برای نجات و ماندگاری آثار تاریخی، معنوی و طبیعی، این است که نامشان در فهرست میراث ملی و بعد میراث جهانی ثبت شود. شاید برای همین است که بارها و بارها سوالاتی در مورد ثبت جهانی چهره‌ها و شخصیت‌های به نام ایران در اذهان عمومی شکل گرفته است. سوالاتی از این دست که چرا چهره‌های جهانی ایران در فهرست آثار ملی و بعد یونسکو قرار نمی‌گیرد؟ این سوالات بی‌پایه و اساس نبوده و از مهمترین نگرانی‎های ملی یعنی شناخته شدن علما و بزرگان و شاعران ما به نام سایر کشورهای دنیا ریشه گرفته‎است. با این وجود، «ساسان قاسمی»، معاون مدیرکل اداره ثبت و احیای سازمان میراث فرهنگی در پاسخ به این سوال که چرا اقدامی برای ثبت شاعران و نویسندگان و بزرگان به نام ما که امروز به نام کشورهای دیگر شناخته می‏شوند، انجام نمی‎شود؟، می‏گوید: « قانونی در این زمینه وجود ندارد.» او در ادامه با بیان اینکه در قوانین بین‏المللی نیز قانونی در زمینه ثبت شخصیت‎های تاریخی وجود ندارد، ادامه می‌دهد: «هیچ کشوری در دنیا نمی‎تواند، نام شخصیتی را ثبت کند.» امروزه در جوامع بین‌المللی، مولانا را به نام ترکیه و ابوعلی سینا را به نام امارات متحده می‌شناسند. با توجه به این روندی که در کشورهای همسایه پیش گرفته شده، اما در ایران کمتر تلاشی برای رسیدن به حقیقت در مورد این چهره‌های نامدار ایران نشده‌است! قاسمی در این باره این مسئله می‎گوید: «کشور ترکیه مولانا را به نام خودش ثبت نکرده بلکه از روش‌های تبلیغاتی برای شناخت او به جهانیان استفاده می‌کند.» او با بیان اینکه اداره ثبت می‌تواند، نسخه خطی مشهور، یا مراسم و مناسک خاصی را ثبت کند، اما در مورد شخصیت‎ها قانونی وجود ندارد، می‎افزاید: «در آیین شب یلدا تفال به حافظ توسط مردان و زنان سرزمین ما آمده‎است، اما اینکه برنامه‌ای به نام ثبت معنوی مولانا داشته باشیم، همچین چیزی وجود ندارد.» قاسمی همچنین تاکید می‌کند: «برای شناخت حافظ به جهانیان باید در یک برنامه کلی، تبلیغات اصولی و اساسی متنوعی انجام داد و تنها همین اقدام است که می‌تواند، باعث بیشتر شناخته شدن این شاعر بزرگ شد.» او در پاسخ به این سوال که برای امسال و روز حافظ نسخه خطی یا اسناد و مدارکی مربوط به حافظ برای ثبت ارایه نشده می‌گوید: «تا کنون اثر خاصی در این زمینه برای ثبت نداشتیم اما اگر شما با اثر متفاوتی مواجه شدید، می‌توانید آن را به ما معرفی کنید.»