نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اسناد تجاري 6هزار ساله در ترکيه

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/07/20
باستان‌شناسان موفق به کشف مجموعه‌اي از هزاران سند تجاري 6 هزار ساله در يکي از شهرهاي تاريخي ترکيه شدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از حريت، کاوش‌هاي باستان‌شناسان در شهر «کايسري» ترکيه منجر به کشف صورت‌حساب‌هايي 6 هزار ساله شد. «مهمت اوژاسکي» شهردار کايسري با بيان اين که تجارت از جمله فعاليت‌هاي مهم در اين منطقه بوده است، گفت: قبيله‌هاي مختلفي که حدود 6 هزار سال پيش در اين شهر وجود داشتند، مجتمع‌هاي تجاري متعددي تاسيس کرده بودند و با مردم منطقه بين‌النهرين داد و ستد مي‌کردند و به مبادله کالا مي‌پرداختند. وي افزود: منطقه آناتولياي مرکزي از مهم‌ترين مناطق باستاني ترکيه محسوب مي‌شود که تاکنون آثاري همچون کوزه، مجسمه و آثار هنري در آن کشف ‌شده، اما آنچه در کاوش‌هاي اخير به دست آمده غالبا صورت‌حساب، برگه‌هاي مالي و تجاري بوده است. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان درصدد ادامه کاوش‌هاي خود به منظور کسب يافته‌هايي جديد از اين شهر تاريخي‌اند.