نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره‌ي گردشگري «سفر به زيستگاه زاغ بور» برگزار مي‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- حمید یزدانی اظهار كرد: اين جشنواره برای سومین سال پیاپی با هدف آشنايي گردشگران با قابليت‌هاي گردشگري طبيعي از جمله «پرنده‌نگري» در شهرستان شاهرود با همکاري اداره‌ي پارک ملی توران، روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 11 و 12 آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود. او با تأکيد بر اين‌که شهرستان شاهرود ظرفيت بالايي در زمينه‌ي برگزاري تورهاي پرنده‌نگري دارد، گفت: در آب‌بندان‌هاي اين شهرستان در برخي فصول، پرندگان مهاجر حضور پيدا مي کنند. وي حضور گردشگران و بهره‌مندي جوامع محلي از مواهب گردشگري را بهترين انگيزه براي حفظ محيط زيست و ميراث طبيعي کشور دانست. یزدانی افزود: دفاتر خدمات گردشگري شاهرود ثبت نام از علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره را در دست انجام دارند. مشاهده‌ي زاغ بور و ديگر انواع پرندگان، برپايي کارگاه پرنده‌شناسي، بازديد از روستاهاي هدف گردشگري قلعه بالا و زمان آباد بیارجمند و منطقه‌ي نمونه‌ي گردشگری توران همراه با رصد آسمان شب کویر از جمله برنامه‌هاي این جشنواره است. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)