نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

المپيک و آب و هوا، گردشگري اسکاتلند را فلج کرد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/19
آب و هواي مرطوب و بازي‌هاي المپيک لندن، مقصران اصلي دور ماندن گردشگران از جاذبه‌هاي توريستي اسکاتلند در فصل تابستان شناخته شدند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از اسکاتزمن، سازمان جاذبه‌هاي ديدني اسکاتلند اعلام کرد: بازديد از اماکن تاريخي و باغ‌هاي اسکاتلند در فصل تابستان رکودي 10 درصدي داشت در حالي که در بازديد از موزه‌ها اين آمار افزايشي بود. بر اساس اين گزارش، بازديد از موزه‌ها و گالري‌هاي اسکاتلند در فصل تابستان رونقي 31 درصدي داشت. جاذبه‌هاي گردشگري لندن همچون کليساي سنت پاول و برج لندن کمترين بازديدکننده را داشتند و باغ‌ها و مناطق تاريخي اين شهر نيز پس از شيوع بيماري واگيردار سال 2001، با کمترين استقبال گردشگران روبه‌رو شدند. کارشناسان معتقدند آنچه اتفاق افتاد، تداوم روند نزولي ورود گردشگر به اين کشور را نشان مي‌‌دهد و در ماه‌هاي آينده نيز ادامه خواهد داشت. به گزارش ميراث آريا، سازمان جاذبه‌هاي ديدني اسکاتلند، 3 هزار منطقه گردشگري سراسر بريتانيا را که سالانه بيش از 100 ميليون گردشگر دارند، تحت پوشش قرار داده است.