نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف آثار زينتي از قلعه قرون وسطي در بلغارستان

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1391/07/19
باستان‌شناسان در تازه‌ترين کاوش‌هاي خود در قلعه قرون وسطي «اورويچ» موفق به کشف آثاري زينتي و گران‌بها شدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از سوفيا گلوب، در اين کاوش که در 20 کيلومتري شهر سوفيا پايتخت بلغارستان صورت گرفت، آثاري همچون حلقه‌هاي نقره‌، گوشواره و لوازم شخصي آهني و برنزي کشف شد. باستان‌شناسان اعلام کردند اين قلعه که مملو از نشانه‌ها و اسنادي از گذشتگان اين سرزمين است، در قرن سيزدهم ميلادي و در زمان دومين سلسله پادشاهي بلغارستان بنا شده است. «نيکلا اووچاروف» باستان‌شناس شهير بلغارستان که سرپرستي اين کاوش را برعهده دارد، با اشاره به انجام حفاري‌ها در محوطه يک قبرستان بزرگ واقع در مجاورت قلعه و صومعه اطراف آن، از کشف سکه‌هاي ترکي متعلق به قرن شانزدهم ميلادي خبر داد. به گفته اين باستان‌شناسان، در کاوش‌هاي قبلي اين منطقه در سال 2011 نيز 18 سکه نقره کشف شده بود. به گزارش ميراث آريا، اين قلعه نقش مهمي در پايداري شهر سوفيا در برابر هجوم عثماني‌ها در سال‌هاي 1371 تا 1382 داشته است و يکي از مهم‌ترين قلعه‌هاي دومين پادشاهي بلغارستان شناخته مي‌شود.