نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پايتخت قزاقستان عمري هزار ساله دارد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/18
باستان‌شناسان قزاق در جديدترين کاوش‌هاي خود دريافتند عمر شهر آلماتي، پايتخت اين کشور، بيش از هزار سال است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از کاسپيونت، کاوش‌هاي باستان‌شناسان در منطقه تاريخي «آلمارسان» قزاقستان که تقريبا در شهر آلماتي قرار دارد، نشان داد اين شهر قدمتي بيش از هزار سال دارد. به گفته باستا‌ن‌شناسان، کشف سکه‌هايي متعلق به قرن 13 ميلادي که نام آلماتي روي آن‌ها حک شده است، نشان‌دهنده قدمت هزار ساله اين شهر است. سرپرست گروه باستان‌شناسي گفت: براي پي بردن به اين راز از امکانات پيشرفته‌اي همچون رادارهاي زيرزميني که پالس‌هاي موجود در زمين را رديابي مي‌کنند بهره گرفتيم و با کمک اين وسيله بناهاي متعددي را که درون خاک مدفون شده بودند، شناسايي کرديم. کشف لوازم آشپزخانه همچون آسياب و تنورهاي مخصوص پخت و پز در اين منطقه نشان مي‌دهد که ساکنان اين شهر کشاورز بوده‌اند. منطقه آلمارسان يکي از سکونتگاه‌هاي تاريخي قزاقستان و متعلق به دهکده‌اي به نام «ووسون» بوده که سابقه‌اي 2هزار و 300 ساله دارد. به گزارش ميراث آريا، مقامات قزاقستان درصددند براي ترغيب مردم به تماشاي اين شهر تاريخي، موزه‌اي سر باز در محدوده اکتشافي داير کنند.