نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف سازه‌ سنگي 5 هزار ساله در اسکاتلند

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/07/18
باستان‌شناسان با کشف يافته‌اي جديد در اسکاتلند مفهوم تازه‌اي از زندگي عصر حجر را در جزاير بريتانيا نمايان ساختند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از اسميتسونيان مگزين، باستان‌شناسان موفق به کشف معبدي به وسعت 6 جريب با سنگ‌هاي رنگ شده و راهرويي مسطح در اسکاتلند شدند که قدمتي بالغ بر 5 هزار سال دارد. اين مجموعه که پيش از اهرام مصر و استون هنج ساخته شده، ده‌ها برابر بزرگ‌تر از ديگر معابدي است که تاکنون در نقاط مختلف جهان کشف شده‌اند؛ معبدي که تنها مساحت يکي از بخش‌هاي آن 25 متر مربع است و شمال خانه‌هاي بيروني و مطبخ‌هايي بوده که با راهروهايي از کفپوش‌هاي سنگي به يکديگر مرتبط مي‌شدند. استخوان احشام قرباني شده، ظروف سفالي خوش‌نقش و نگار و ظروف نقاشي شده از جمله اشيايي بودند که در اطراف اين مکان مقدس قرار داشتند. باستان‌شناسان اطلاعات دقيقي درباره کاربرد اين بنا به دست نياورده‌اند اما زمان ساخت آن را دوران باستان و بيش از 5 هزار سال قبل برآورد کرده‌اند. به گزارش ميراث آريا، اين بناي تاريخي که در منطقه اورکني اسکاتلند کشف شده است به عقيده دانشمندان سندي منحصر به فرد از فرهنگ زندگي مردم در عصر حجر به شمار مي‌‌آيد.