نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف 2 کشتي غرق شده عصر رومي‌ها در ترکيه

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/07/18
2 کشتي رومي که محموله‌هاي خود را همچنان حفظ کرده بودند، در سواحل شهر باستاني «اليوسا سباستي» ترکيه کشف شدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از گزت دل سود، باستان‌شناسان ايتاليايي در کاوش‌هاي خود در تريک موفق به کشف 2 کشتي غرق شده رومي شدند که به دوره امپراتوري روم و قرن ششم ميلادي تعلق دارند. سرپرست گروه باستان‌شناسي گفت: از نکات جالب در مورد اين دو کشتي سالم ماندن محموله‌هايي است که در کشتي‌ها بارگيري شده و شامل کوزه و سنگ‌هاي مرمر است. باستان‌شناسان معتقدند کشف اين دو کشتي در منطقه اليوسا سباستي نشان‌دهنده نقش مهم اين شهر به عنوان يکي از شاهراه‌هاي دريايي آن زمان ميان سوريه، مصر و شبه جزيره آناتوليا از زمان امپراتوري روم تا اوايل عصر بيزانس است. به گزارش ميراث آريا، شهر رومي اليوسا که به معني زيتون است، در قرن دوم پيش از ميلاد در جزيره کوچکي که با آبراه‌هاي باريک به درياي مديترانه متصل شده بود، تاسيس و کاوش‌ها در آن از سال 1995 آغاز شد.