نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش آثار باستاني کمياب چين در تايوان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/07/18
مجموعه‌اي از آثار باستاني کمياب چين متعلق به 3 هزار سال پيش در کاخ موزه ملي تايوان به نمايش درآمد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از فوکوس تايوان، کاسه‌هاي برنزي با دسته‌هاي بلند، آثار يشمي، زيورآلات، اشياي شيشه‌اي، سفالينه، پروسيلن و آثار ديگري متعلق به سلسله «ژو غربي» در اين موزه به نمايش درآمده‌اند. مدير کاخ موزه تايوان گفت: از تفسير و ترجمه آثار به نمايش درآمده مي‌توان استفاده کرد و با سنت‌ها و زندگي آميخته با موسيقي مردمان چين در اين دوران آشنا شد. به گفته وي، از ميان 176 اثر به نمايش درآمده، 54 اثر از ميراث فرهنگي ناب چين به شمار مي‌روند و اين موزه براي تماشاي مجموعه‌اي بزرگ و زيبا از آثار هنري چين فرصتي استثنايي به وجود آورده است. به گزارش ميراث آريا، برگزاري اين نمايشگاه که «شکوه فرهنگي سلسله امپراتوري ژو غربي» نام دارد، همکاري مشترکي ميان کاخ موزه ملي تايوان و موزه و موسسه باستان‌شناسي شانکسي چين است و تا هفتم ژانويه 2013 داير خواهد بود.