نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف یک تکه گوشت گاو 2هزار ساله در چین

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/07/18
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ تیم باستانشناسان چینی در استان “شانکشی” موفق به کشف تکه‎ای گوشت گاو متعلق به 2000 سال پیش شدند. به گزارش شینهوا دانشمندان با بررسی بقایای سیاه وسفید به جا مانده از این تکه گوشت،در مقبره‌ای واقع در شمال غربی استان "شاناکشی" چین اعلام کردند که این تکه گوشت 2000 سال قدمت دارد. تکه گوشت گاو 2000 ساله، دو سال پیش در یک دیگ برنزی کشف شد که در یک مقبره جاسازی شده بود. این آرامگاه نیز متعلق به دوران جنگ‌های ایالتی چین در 475 تا 221 پیش از میلاد بوده‌است. طبق همین گزارش به نقل از"هو سونگ می" یک متخصص دیرین‌شناسی از موسسه تحقیقات باستان شناسی این استان، دانشمندان پس ازماه‌ها بررسی و تجزیه وتحلیل درآزمایشگاه، به این نتیجه دست یافته‌اند. خبرگزاری شینهوا به استناد اظهارات هو،همچنین گزارش داده است که بیشتربخش‌های این تکه گوشت گاو باستانی به صورت کربن درآمده، با این حال ، این کهن‌ترین نمونه از تولید گوشت گاو کشف شده در کشور چین است. این تکه گوشت گاو دو سال پیش در یک دیگ برنزی کشف شد که در یک مقبره جاسازی شده بود. این آرامگاه نیز متعلق به دوران جنگ‌های ایالتی چین در 475 تا 221 پیش از میلاد بوده‌است. آرامگاه مورد نظر طی کاوش‌های باستان‌شناسی که از سوی "موسسه باستان شناسی استان" طی سال 2009 تا 2010 در منطقه صورت می‌گرفته ، در روستایی به نام"وانلی" در مرکز استان شیان از خاک خارج شده بود. هو یادآور شده است از آنجا که این تکه گوشت چروکیده وکوچک نشده ، ثابت می‌شود که پیش از این که در دیگ نهاده شود، ابتدا آن را کاملا خشک کرده بودند.