نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اساتيد مطرح گردشگري دنيا به ايران مي ‏آيند

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/07/17
5 استاد و متخصص بين¬المللي از کشورهاي آلمان، اتريش، ايتاليا و ژاپن در سومين جشنواره و سمينار برند گردشگري، به ارائه¬ مقاله خواهند پرداخت. دبير کميته¬ علمي سمينار و جشنواره با بيان اين خبر گفت: پس از انجام مکاتبات متعدد با دانشگاه¬هاي مطرح اروپايي و آسيايي در حوزه¬ گردشگري و بررسي سوابق علمي و دانشگاهي استادان و متخصصان، تا اين لحظه حضور هانس هري بيتنر، مشاور برند¬سازي و هتلداري از آلمان، برونو والتر، مشاور نمايشگاه ITB برلين و متخصص برندسازي مقاصد از اتريش، دکترکارلو بوچلا، مدير دپارتمان گردشگري دانشگاه ساپينزا و رئيس انجمن علمي گردشگري رم، پروفسور مالکوم کوپر، مدرس دانشگاه APU ژاپن و مشاور برندسازي و دکتر کاظم وفاداري، مدرس تخصصي UNWTO از ژاپن در اين سمينار قطعي شده-است. «محسن کرابي»، افزود: پيش¬بيني کرده¬ايم در دو روز سمينار، 15 سخنراني علمي و تخصصي در حوزه¬هاي مختلف برندسازي داشته باشيم که محور عمده¬ سخنراني¬ها موضوع خلاقيت در برندسازي گردشگري خواهد بود. وي تصريح کرد: تاکنون 45 مقاله به دبيرخانه رسيده است و اعضاي کميته¬ علمي سمينار سرگرم بررسي و انتخاب مقالات برگزيده‌اند و نتايج داوري اين مقالات 25 مهرماه اعلام خواهد شد. سومين جشنواره و سمينار برند گردشگري در روزهاي 24 و 25 آبان¬ماه (14 و 15 نوامبر 2012) در مرکز همايش¬هاي وزارت کشور برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان مي¬توانند براي ثبت¬نام و کسب اطلاع درباره چگونگي برگزاري جشنواره و سمينار به نشاني اينترنتي http://www.tourismbrands.ir مراجعه کنند.