نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقصدهای گردشگری «جیمز باند» در هفت شهر جهان

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/16
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ به مناسبت "روز جهانی جیمز باند"، این ایده که "جهان را به سبک جیمز باند تجربه کنید"، سبب شده که برخی مقاصد توریستی در جهان صرفا به جهت جایگاهی که در فیلم جیمز باند داشته‎اند، مورد توجه بیشتری قرار بگیرند. شهرهای استانبول در ترکیه، کی وست در فلوریدا، باهاماس ، پاریس ، شیلترون در سوییس تا برگتس در اتریش و پارک ملی کانادا، تنها به دلیل آن که لوکیشین‎های مورد علاقه دوستداران جیمز باند در فیلم‎هایش بوده‎اند، به مناسبت پنجاهمین سالگرد شخصیت تخیلی - سینمایی"جیمز باند" درفهرست شهرهای دیدنی جهان در سال 2012 جای گرفته‎اند. از استانبول در ترکیه، تا باهاماس ، پاریس ، شیلترون در سوییس تا برگتس در اتریش و پارک ملی کانادا، 7 شهر مهمی که در لوکیشین فیلم‎های جیمز باند طی 50 سال گذشته، به نمایش درآمده‎اند ، اکنون الهامبخش برخی موسسات تورگردانی و دوستداران سفر برای تنظیم تورهای گردشگری ویژه "جیمز باند"شده است. از استانبول در ترکیه، تا باهاماس ، پاریس ، شیلترون در سوییس تا برگتس در اتریش و پارک ملی کانادا، 7 شهر مهمی که در لوکیشین فیلم‎های جیمز باند طی 50 سال گذشته، به نمایش درآمده‎اند، اکنون الهام‌بخش برخی موسسات تورگردانی و دوستداران سفر برای تنظیم تورهای گردشگری ویژه "جیمز باند"شده‌است. "کالوم مگ دوگال "تولید کننده ومدیراجرایی فیلم" سقوط آسمان" که در آن جیمز باند می‎میرد و امسال نیز عرضه می‎شود، درهمین زمینه می‎گوید"«ما فیلم‎های جیمز باند را به دلایل زیادی دوست داریم و از آن‎ها لذت می‎بریم اما یکی از دلایل آن نیز سفر بعد از سفر است که ذوق سفر را در ببینده بیدار می‎کند و درفیلم‎های او الهام‌بخش ما برای گشت و گذار و سفر به گوشه و کنار جهان با نگاهی متفاوت می‎شود.» وی می‎افزاید: «من فکر می‎کنم بسیاری از کسانی که به دیدن فیلم‎های باند رفته‎اند، تحت تاثیر نگاه خاص او و نیز مناظر و لوکیشن‎هایی هستند که در این فیلم‎ها انتخاب شده است. من خودم شخصا با این فیلم‎ها بزرگ شده‌ام و احساسم طی 50 سال گذشته تغییری نکرده‌است.» جیمز باند نام شخصیت داستانی و تخیلی جاسوسی است که در سال 1952 توسط نویسندهٔ انگلیسی "یان فلمینگ" خلق شده و در دوازده رمان، دو داستان کوتاه و مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی حضور می‌یابد. در مجموعهٔ داستان‌های جیمز باند، او در اصل یک مأمور کارکشته دستگاه جاسوسی انگلیس است و شمارهٔ ویژهٔ سازمانی او و نام رمز خاصش "007" است. تاکنون 24 فیلم از مجموعهٔ فیلم‌های جیمز باند ساخته شده که 22 فیلم آن ساخت شرکت ای‌اوان و 2 فیلم دیگر سازند‌ه‌شان غیر از شرکت ای‌او‌ان است و بیست و پنجمین فیلم از این سری که "سقوط آسمان" نام دارد اواخر 2012 انتشار می‎یابد.